Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0