Series
Ratings
17
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5