Movies
Ratings
60
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 1.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0