Movies
Ratings
116
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
DreddRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5