Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5