Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 3.0