Movies
Ratings
25
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5