Titles you rated
Tokyo StoryRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 1.5