Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
My Husband's WomanRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Her Private LifeRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0