Movies
Ratings
61
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0