Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0