Movies
Ratings
712
The Kissing BoothRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5