Movies
Ratings
46
IncendiesRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
What IfRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5