Titles you rated
UpRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
October SkyRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.5
The Boondock SaintsRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0