Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
PietaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spiral: From the Book of SawRated ★ 1.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.5
RunRated ★ 2.5