Series
Ratings
35- You Are My DestinyRated ★ 0.5
SupernaturalRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Gold TowerRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 1.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 0.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5- DexterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5