Movies
Ratings
498
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0