Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 3.5- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5- UMA GAMERated ★ 2.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0