Series
Ratings
38
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 0.5
From Five To NineRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
- Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0