Titles you rated
Air Force OneRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Big DaddyRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0