Movies
Ratings
15
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5
The 100th Love with YouRated ★ 5.0