Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0