Titles you rated
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
BigRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
GourmetRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 5.0