Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
ExitRated ★ 1.0
Julie & JuliaRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 3.5
MasterRated ★ 1.5