Titles you rated
The ConjuringRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5