Titles you rated
MapadoRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
She and Her CatRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
SullyRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5