Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
SingRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0