Movies
Ratings
348
The WailingRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5