Movies
Ratings
646
And While We Were HereRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 0.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
AnesthesiaRated ★ 5.0
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 0.5
Unicorn StoreRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 0.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 5.0
RenoirRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 2.0