Series
Ratings
57
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Love Is BlindRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- In the FleshRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Queen For Seven DaysRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5