Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
BoltRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Child 44Rated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
BlindRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 1.0
My Rainy DaysRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0