Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.5
Body of LiesRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
RampantRated ★ 1.5