Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5