Titles you rated
9Rated ★ 4.5
The Last SupperRated ★ 2.0
Zu: Warriors from the Magic MountainRated ★ 3.0
Max PayneRated ★ 2.0
Mulan: Rise of a WarriorRated ★ 1.5
Drive AngryRated ★ 1.5
Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 2.0
For Your Eyes OnlyRated ★ 3.5
Bird on a WireRated ★ 3.0
The GetawayRated ★ 2.5
HerculesRated ★ 2.0
CobraRated ★ 3.0
All Is LostRated ★ 3.5
The Devil's OwnRated ★ 3.5
KickboxerRated ★ 2.0
A View to a KillRated ★ 2.5
EragonRated ★ 1.0
Dragonball EvolutionRated ★ 0.5
Double JeopardyRated ★ 3.0
The Quick and the DeadRated ★ 2.5