Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 1.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.5
ViceRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 2.0