Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 1.5
August RushRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.0