Titles you rated
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Half of ItRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Next SoheeRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5