Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 2.5
The Day He ArrivesRated ★ 2.5
A Moment of RomanceRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
The HoleRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 3.5
HulkRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0