Movies
Ratings
856
The Man Standing NextRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Mid90sRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0