Titles you rated
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.5
- Take OffRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0