Movies
Ratings
559
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5