Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.5
50 First KissesRated ★ 2.5- 2 DoorsRated ★ 4.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 1.0
Cruel StateRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
JunoRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0