Titles you rated
300Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 2.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5