Titles you rated
InterstellarRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 2.5
Dead SilenceRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 1.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Lovely ComplexRated ★ 2.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0