Titles you rated
- When I SleepRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 3.5
Un Chien AndalouRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 3.5