Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Love Is BlindRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.5