Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Meet the ParentsRated ★ 3.5
The FamilyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Western SpaghettiRated ★ 4.5