Series
Ratings
18
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5