Movies
Ratings
443
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.5
(Ab)normal DesireRated ★ 3.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 3.0