Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5